УКРал - в тюрьму!

Главная » 2012 » Июль » 4 » Колесніков розколовся, що на Євро витратили в 5 разів більше, ніж отримали
14:56
Колесніков розколовся, що на Євро витратили в 5 разів більше, ніж отримали

На організацію "Євро-2012" в Україні було витрачено близько 5 млрд доларів, а повернулося в казну близько 1 млрд доларів.

Про це розповів віце-прем’єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков у інтерв’ю італійському виданню Il Sole 24 Ore, текст якого наводить інформаційний центр "Україна-2012".

Він зазначив, що на чемпіонат Європи, за попередніми підрахунками, прибули 1,8 млн осіб.

"Враховуючи, що під час перебування в Україні одна людина в середньому витратила 400 доларыв, плюс інші різні доходи, на даний момент можна сказати, що захід повернув витрати в розмірі мільярда доларів", - сказав Колесніков.

Він також запевнив, що інформація про державні інвестиції у розмірі 6,5 млрд доларів на чемпіонат перебільшена. 

"Загальна вартість витрат склала близько 5 млрд доларів", - сказав віце-прем’єр. 

"Найбільше коштів пішло на будівництво доріг. Від 800 до 850 мільйонів доларів було направлено на зведення стадіонів. Два з них побудовані з нуля, а найбільших витрат потребувала реконструкція стадіону в Києві", - зазначив він. 

"Також всього за 18 місяців ми побудували чотири аеропорти, які відповідають найвищим світовим стандартам. В Києві ми добудували злітно-посадкову смугу і новий термінал", - додав Колесніков.

50 млн євро, за його словами, "були спрямовані на операційні витрати, серед яких - перекладачі, підбір і підготовка обслуговуючого персоналу". 

Колесніков також розповів, що, за підрахунками, було продано 700 тис. квитків на матчі.

"Фактично, всі доступні квитки були продані. Крім цього, 1500 квитків були передані спонсорам, але це від нас не залежало", - сказав він. 

Те, що за кілька годин до матчів на вулицях стояло чимало людей, які продавали квитки, Колесніков прокоментував так: "Їх було не багато. Й ідеться, перш за все, про вболівальників, які купили квитки, сподіваючись, що їх команда потрапить до фіналу. А потім вирішили продати їх". 

Віце-прем’єр також наголосив, що проблем з расизмом в Україні ніколи не було.

Він відзначив, що, крім організації, українці самостійно допомагали іноземним гостям.

"Ми продемонстрували свою здатність організувати третю за масштабом спортивну подію після Олімпіади та чемпіонату світу з футболу", - сказав він.

Українська правда

Просмотров: 317 | Добавил: AdvoKat | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: