УКРал - в тюрьму!

Главная » 2012 » Ноябрь » 9 » Янукович вважає "природніми" всі недоліки виборів
15:26
Янукович вважає "природніми" всі недоліки виборів

Янукович спел «Любимый город может спать спокойно» (видео)

Президент Віктор Янукович вважає, що висновки міжнародних спостерігачів за виборами у Верховну раду в чомусь збігаються з висновками влади.

Про це він сказав журналістам у п'ятницю в Нікосії, пише "Інтерфакс-Україна".

"Це не тільки мої висновки. Це, насамперед, висновки міжнародних спостерігачів. І вони в багатьох питаннях збігаються з нашими висновками, що були недоліки, були, я сказав би так, природні недоліки, які виникають, як правило, після виборів. Але були і плюси ", - сказав Янукович.

При цьому він підкреслив, що останні проблеми, які виникли під час підрахунку голосів на декількох мажоритарних округах, - це питання, на які повинна дати відповіді ГПУ.

"Нам треба подивитися, я вважаю, вже в новому парламенті, разом з новообраними депутатами, що треба буде виправити в законі про вибори для того, щоб надалі на будь-яких виборах уникнути тих питань, які виникли", - сказав він.

Крім того, він сподівається, що ЦВК до кінця тижня оголосить офіційні результати виборів у Раду.

"Я сподіваюся, що до кінця цього тижня ЦВК разом з ОВК закінчить підрахунок голосів, і вони офіційно оголосять результати цих виборів", - сказав Янукович.

При цьому він зазначив, що з рішенням про перевибори на 5 мажоритарних округах парламент може приступити до роботи у складі не 450, а 445 народних депутатів.

Як відомо, місія ОБСЄ розкритикувала парламентські вибори, назвавши їх кроком назад.

Крім того, в місії Європейської мережі організацій зі спостереження (ENEMO) раніше називали підрахунок голосів непрозорим.

Це перша заява президента про парламентські вибори з 28 жовтня. До цього він мовчав.

Разом з тим, 7 листопада прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що до влади не може бути жодних претензій щодо виборів, тому що вони були найкращими за всю історію незалежної країни.

Але вже 8 листопада прем'єр зазначив, що Кабмін серйозно стурбований ситуацією, яка склалася з підрахунком голосів на виборах в ВР у деяких одномандатних виборчих округах.

ЕП

Просмотров: 254 | Добавил: AdvoKat | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: