УКРал - в тюрьму!

Главная » 2012 » Май » 16 » ЄС про Україну: демократія погіршується, корупція зростає
11:21
ЄС про Україну: демократія погіршується, корупція зростає

Європейський Союз відзначає погіршення ситуації з демократією в Україні в 2011-му році.

Про це йдеться в звіті Єврокомісії з реалізації європейської політики сусідства в Україні, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У сфері демократії і прав людини відбулося подальше погіршення", - сказано в звіті.

У документі йдеться про те, що деякі опозиційні політики в Україні, включаючи екс-прем'єра Юлію Тимошенко підпали під виборче правосуддя, яке характеризувалося непрозорими судовими процесами.

"Дії України, зокрема, повага до спільних цінностей та верховенства права будуть мати вирішальну важливість для швидкості її політичної асоціації та економічної інтеграції з Євросоюзом, а також щодо підписання угоди про Асоціацію та її подальшого впровадження", - сказано в звіті.

Крім того, в документі йдеться про те, що українська влада проявляє все більшу "ворожнечу до публічних проявів невдоволення або в деяких випадках намагалася обмежити свободу зібрань".

"Кількість судових рішень, які забороняють збори, збільшилася в порівнянні з попередніми роками", - сказано в звіті.

Згідно з документом, українські журналісти повідомляють про випадки цензури та тиску з боку правоохоронних органів.

"Залишається значна стурбованість з приводу поваги верховенства права та посилення судової влади. Справи проти лідерів опозиції та членів колишнього уряду, які не відповідали міжнародним стандартам по чесності, прозорості та незалежності судового процесу, підтвердили відчуття того, що правосуддя застосовувалося вибірково і за допомогою політично мотивованих переслідувань", - наголошується в звіті Єврокомісії.

Крім того, Брюссель говорить про повільні темпи реалізації програм економічних реформ в Україні.

У 2011 році в Україні тривав економічний підйом і зберігалися відносно високі темпи зростання виробництва (2,5%) та уповільнення темпів інфляції (4,6%).

"Однак, є значний ризик для фінансового балансу і поточного рахунку (5,9% ВВП)", - йдеться в доповіді.

Крім того, в ЄС вважають, що темпи реалізації програм економічних реформ 2010-2011 року були низькими.

"Прогрес був досягнутий в пенсійній реформі, меншою мірою - у вдосконаленні бюджетного законодавства. Державне управління і управління державними фінансами залишаються нереформованими і непрозорими, ослабленими тяганиною і схильними до корупції", - вважають в Брюсселі.

Відзначається також, що не було досягнуто ніякого прогресу в прийнятті поправок до Трудового кодексу, ряду інших законів, зокрема, які стосуються заробітної плати і ведення колективних переговорів, які повинні бути переглянуті таким чином, щоб забезпечували дотримання міжнародних трудових норм.

Брюссель також зазначає, що в Україні не були досягнуті значні результати в сфері боротьби з корупцією.

"Незважаючи на прийняття нового законодавства, сприйняття корупції залишається на високому рівні. І Україні тримає низьку позицію у відповідних міжнародних рейтингах. Сталося подальше погіршення умов ведення бізнесу та у сфері інвестицій", - сказано в звіті.

УП

Просмотров: 285 | Добавил: AdvoKat | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: