УКРал - в тюрьму!

Главная » 2012 » Май » 18 » Ахметов, купивши половину «Західенерго» за 2 мільярди, застрахував одну з його ТЕС на 20 мільярдів
11:14
Ахметов, купивши половину «Західенерго» за 2 мільярди, застрахував одну з його ТЕС на 20 мільярдів

ПАТ «ДТЕК Західенерго» 3 травня уклало угоду ПАТ «Українська акціонерна страхова компанія «АСКА» на послуги зі страхування майна та перерв (простоїв) у виробництві відокремленого підрозділу Бурштинська ТЕС вартістю 13,83 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Послуги включають страхування машин і механізмів від поломок, а також страхування простою виробництва протягом одного року з підписання угоди. Загальна страхова сума: 20,51 млрд грн. В тому числі майновий комплекс оцінено в 19,12 млрд грн., маржинальний дохід – 1,38 млрд грн.

Нагадаємо, півроку тому група Ахметова придбала у держави 45% акцій «Західенерго» за 1,9 млрд грн.

З врахуванням цієї закупівлі, компанія «АСКА» з групи Ріната Ахметова в 2012 році виграла державні тендери на загальну суму 46,48 млн грн. Найбільші було отримано на енергетичних підприємствах, які контролюються групою Ахметова – «Західенерго», «Дніпроенерго». Також значні підряди «АСКА» отримала від Чорноболиської АЕС, Дунайського пароплавства.

НГ

Просмотров: 250 | Добавил: AdvoKat | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: