УКРал - в тюрьму!

Главная » 2012 » Октябрь » 23 » За суперкондицінер в офісі Януковича заплатять 6 мільйонів
16:34
За суперкондицінер в офісі Януковича заплатять 6 мільйонів

Система чиллер-фанкойл

Управління адміністративними будинками Державного управління справами 16 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «АЕК Інжиніринг» на капітальний ремонт холодильної станції корпусу № 6 по вул.Банковій, 11. Вартість угоди склала 5,90 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Впродовж 2013 року потрібно виконати ремонтні роботи по спорудам холодильної станції, а також заміні старого та встановленню нового обладнання. Потрібно змонтувати дві холодильні машини вагою 4,5 т кожна, винесений конденсатор масою 1,2 т.

Це вже друга велика угода на ремонт комунального господарства Адміністрації президента. В серпні цього року Управління адміністративними будинками ДУС за 7,48 млн грн. замовило прокладання прохідного колектора та заміну трубопроводів для будинків по вул.Банковій, 11.

В 2011 році було замовлено поточний ремонт Адміністрації президента по вул.Банковій, 11 вартістю 99 тис грн. В 2010-му ПАТ «Отіс» отримало замовлення на заміну одного ліфта вартістю 887 тис грн. З моменту заснування «Вісника державних закупівель» в середині 2008-го жодних інших тендерів на ремонтно-будівельні роботи управління адмінбудинками ДУС не проводило.

НГ

Просмотров: 317 | Добавил: AdvoKat | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
0
2 AdvoKat   [Материал]
"хабарників, крадіїв, зрадників за грати!"... нажаль це лише наші мрії ... але все в наших руках... !!!

0
1 КУМ   [Материал]
Сьогоднішні "папередніки" -депутати, Гаранти заслуговують лише судових розлідувань за покриття та здійснення злочинних діянь. А каятись нехай ходять до церкви.

Имя *:
Email *:
Код *: