УКРал - в тюрьму!

Главная » 2012 » Август » 20 » Кримські дачі Януковича покращать ще на 77 мільйонів. Маємо вже третину мільярда для гаранта
10:18
Кримські дачі Януковича покращать ще на 77 мільйонів. Маємо вже третину мільярда для гаранта


КРП «Протизсувне управління» 27 липня уклало угоду з установою «28 управління начальника робіт» Міністерства оборони на проведення робіт з берегоукріплення, протизсувних та упоряджувальних робіт на Чорноморському узбережжі Криму в районі смт.Форос вартістю 36,00 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлені роботи стосуються державних резиденцій Держуправління справами в Форосі. Їх потрібно виконати до кінця року.

Також Головне Управління санаторно-курортних закладів в АР Крим Державного Управління справами найближчим часом має укласти з «28 управлінням начальника робіт» кінцеві угоди на реконструкцію будинку групи «П-подібний» і битовки дерев’яної на два відділення державних дач № 9, 10 під адміністративно-побутове приміщення вартістю 30,38 млн грн. та на реконструкцію інженерних мереж цих самих держдач вартістю 10,15 млн грн. По цим роботам вже проведено попередні переговори.

Реконструкція кримських державних резиденцій почалась в 2011 році після обрання президентом України Віктора Януковича. З того часу на ці роботи було направлено з державного бюджету 323,20 млн грн.

НГ

Просмотров: 294 | Добавил: AdvoKat | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: