УКРал - в тюрьму!

Главная » 2012 » Декабрь » 27 » Головним розчаруванням року для українців став Янукович
17:19
Головним розчаруванням року для українців став Янукович
Фото: auto.tsn.ua
Фото: auto.tsn.ua

Українці вважають президента Віктора Януковича найбільшим розчаруванням 2012 року.

Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" спільно з соціологічною службою Центру ім.Разумкова, передає Українська правда.

Таким чином 15,7% респондентів вважають, що розчаруванням 2012 року є президент Янукович, 11,8% назвали розчаруванням року прем'єр-міністра Миколу Азарова.

Для  7,3% опитаних найбільшим розчарування стала Юлія Тимошенко, для 6,3 % - Сергій Тігіпко, 5,5% назвали розчаруванням року лідера партії "Україна - Вперед!" Наталію Королевську.

Ще 4,2% найбільшим розчаруванням вважають Віктора Ющенка, 3,8% - Арсенія Яценюка. При цьому, 3,6% респондентів відповіли, що це все політики в Україні.

Водночас, згідно денним опитування, 15,4% опитаних українців заявили, що Янукович є політичним діячем 2012 року.

12,2% політиком року вважають лідера партії "УДАР" Віталія Кличка. 9,5% висловили думку, що це Тимошенко, 8% назвали політиком року лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока.

7,8% вважають, що політик року - Яценюк, 5% вважають політиком року прем'єра Миколи Азарова.

3,2% респондентів визнали політиком року лідера Компартії Петра Симоненка, а 2,1% - екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Петра Порошенка.

Опитування проводилося з 21 по 24 грудня 2012 року.

У ході дослідження було опитано 2009 респондентів у всіх областях України. Похибка не перевищує 2,3%.
Газета
жерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_golovnim-rozcharuvannyam-roku-dlya-ukrajinciv-stav-yanukovich/475109">Gazeta.ua</a
Просмотров: 740 | Добавил: AdvoKat | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
0
1 кум   [Материал]
Янукович В. Ф., Диктатор Межигір»я - холоп Москви, . День утримання Януковича коштує два мільйони гривень. Звинувачується у: Фальсифікації місцевих виборів у жовтні 2010 року, а також у незаконному відстороненні від виборчого процесу своїх політичних опонентів.Неприйнятті конституційного рішення щодо проведення у березні 2011 року виборів до українського парламенту. Затвердженні нелегітимних проектів законів.Необгрунтовано завищеній зарплаті депутатів ВзР, міністрів.Розбудові поліцейської держави. Незаконній передачі міста Севастополя у розпорядження російського Чорноморського Флоту.Медичних експериментах неліцензійними ліками над українцями. Розкраданні природних надр країни(газу, нафти).Нецільовому використанні державних коштів. Покровительстві псевдолiкаря А.Т.Слюсарчука.Покровительстві проповідника Аделаджі.03.02.2013 р. застрелений місцевий житель, Василь Калюжний з Петровського, Загибелі 69-літнього пенсіонера з Донецька.Відмові від політики європейської та євроатлантичної інтеграції. Знищенні сільськогосподарського виробництва.Згортанні переходу Збройних Сил України на професійну контрактну основу.Розпалюванні міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі.Незаконному кримінальному переслідуванні осіб, які приймають участь в опозиційній політичній, громадській та журналістській діяльності. Смерті хворих в «швидкій допомозі» через кортежі.Причетності до розгону мирних акцій протесту (зокрема, «податкового Майдану»), а також незаконного арешту та утримуванню за ґратами політичних та громадських діячів.Незаконному рішенні щодо повернення до Конституції України від 1996 року. Скасуванні контролю за якістю харчових продуктів, що призводить до вимирання людей.Шахраюванні у ВзР під орудою чечетника.Зубожінні українського народу через незаконну виплату мільярдних коштів «РосУкрЕнерго», зростання цін, а також незаконне виведенні капіталів до офшорів та емісії гривні.Запровадженням антинародних, т.зв. «податкових», «пенсійних», «житлових», «комунальних» та інших реформ.Нецільовому використанні державних коштів.Запереченні Голодомору як акту геноциду українського народу. Знущанні міліції над протестуючими біля Українського Дому.Підготовці фальсифікації на виборах до ВР. Дерибані санаторіїв Одеси, Криму. Замовленні репресій проти Тимошенко,.Зраді інтересам України,втягуванням до російського ярма.Відновленні феодалізму в державі.Розколі України за мовною ознакою;Запровадженні ПРОСТИТУЦІЇ в армії.Знищенні зеленої зони Маріїнського парку.Нецільовому використанні коштів для мисливських угідь в Криму.Знущанні над тваринами у приватному зоопарку Межигір’я. Лише імпічмент диктатору може вирішити задачу ! Час відповісти за вчинене і сісти на лаву підсудних ! З таким обвинуваченням, урядовець не може бути на посаді. Підозрюваного до суду ! Кандидат на камеру в УКРАЇНСЬКОЇ влади ! І наздожене його кара народного гніву , як і Чаушеску наздогнала !

Имя *:
Email *:
Код *: