УКРал - в тюрьму!

Главная » 2012 » Октябрь » 9 » Для перепису населення купили комп’ютерів на 57 мільйонів
17:02
Для перепису населення купили комп’ютерів на 57 мільйонів

Державна служба статистики України 26 вересня за результатами тендеру уклала угоду з дочірнім підприємством «КМ техно» на постачання комп’ютерів, витратних матеріалів та оргтехніки для оброблення матеріалів Всеукраїнського перепису населення, а також послуг з пусконалагодження та монтажу обладнання. Вартість угоди склала 57,02 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «КМ техно» засновано колишнім директором «Квазар-Мікро» Віктором Примаком і ДП «КМС-Україна». Директором цієї фірми є колишній власник «Квазар-Мікро» Євген Уткін, компанія зареєстрована на кіпрську фірму «КМ кор лімітед».

Обладнання розбити на чотири групи: для центрального рівня, чотирьох регіонів з населенням більше 2,6 млн осіб (Дніпропетровська, Донецька, Харківська області та Київ), вісім регіонів з середньої чисельністю населення та 15 регіонів з маленьким населенням.

Нагадаємо, раніше Держкомстат за 110,28 млн грн. замовив друк переписних документів.

За даними Державної служби статистики чисельність населення України на 1 січня 2012 року склала 45,63 млн. осіб. Уряд планував Всеукраїнський перепис населення на 2011 рік. Згодом його було перенесено на грудень 2012 року, а на початку цього року віце-прем’єр Сергій Тигипко повідомив про перенесення перепису на 2013 рік.

 

Архітектура для Головного управління регіональної статистики та Держстату України (центральний рівень)

 

Архітектура для Головних управлінь статистики у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях та у м.Києві (4 регіони з великою чисельністю населення, більше 2,6 млн.осіб)

Архітектура для Головних управлінь статистики в АР Крим, Вінницькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Львівській, Одеській, Полтавській областях (8 регіонів з середньою чисельністю населення, від 1,4 млн. до 2,6 млн. осіб)

Архітектура для решти Головних управлінь статистики (15 регіонів з невеликою чисельністю населення, до 1,4 млн. осіб)

НГ

Просмотров: 322 | Добавил: AdvoKat | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: