УКРал - в тюрьму!

Главная » 2012 » Сентябрь » 19 » Держпідприємство купило стару базу відпочинку під Саками за купу мільйонів, вдвічі завищивши ціну
16:02
Держпідприємство купило стару базу відпочинку під Саками за купу мільйонів, вдвічі завищивши ціну

Одна з будівель бази відпочинку "Штормове" по вул.Набережна, 3

ДП «Український інститут по проектуванню металургійних заводів» (Дніпропетровськ) 7 вересня уклав угоду з ТОВ «Рантьє» на придбання літньої бази відпочинку в селі Штормове Сакського району в Криму. Вартість угоди склала 3,88 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано п’ять котеджів загальною площею 578 кв м по вул.Набережна, 3, де знаходиться база відпочинку «Штормове». Вартість одного будиночку становить близько $100 тис, ціна квадратного метру – $840.

Також найближчим часом має бути укладена угода з підприємцем Олександром Христюшиним на придбання трьохповерхового прибудованого спального корпусу загальною площею 548,8 м2 за цією ж адресою. Попередньо погоджена ціна складає 5,99 млн грн., або $1360 за квадратний метр.

Ця база відпочинку  вже давно виставлена на продаж. В інтернеті є оголошення про продаж будівлі (на фото) площею 245 кв за $150 тис, що складає $612 за квадратний метр.

Дніпропетровське ТОВ «Рантьє» зареєстровано на кіпрський офшор «Парісіфія трейдінг лтд».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки базу відпочинку придбано на товарній біржі «Регіональна універсальна біржа».

«Усувається необхідність після торгів, проведених по правилам товарної біржі, проводити конкурсні торги за процедурами, передбаченими законом. В результаті маркетингових досліджень, проведених за допомогою мережі Інтернет, найбільш вигідним та зручним варіантом для проведення цієї закупівлі є проведення відкритих біржових торгів на Товарній біржі «Регіональна універсальна біржа», – йдеться в обґрунтуванні.

Нагадаємо, раніше ПАТ «Центренерго» придбало базу відпочинку на березі Чорного моря в Криму за 8 млн грн. – п’ятиповерхову нову будівлю.

НГ

Просмотров: 301 | Добавил: AdvoKat | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: